Niemcy, denar krzyżowy, początek XI w.

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:52:00
204972
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, początek XI w., Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro , gięty, niedobity
Literatura: Dbg 1330, Gum.CNP typ II

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 174

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  24 zł