Niemcy, naśladownictwo denara krzyżowego, początek XI w.

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:51:20
204966
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, naśladownictwo denara krzyżowego, początek XI w., Kapliczka z kółkiem wewnątrz / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro , gięty, pęknięty
Literatura: Dbg jak 1330, Gum.CNP jak typ II, podobny stylem do 393

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 221

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  30 zł