Niemcy, denar, 973-1002

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:51:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, denar, 973-1002

Niemcy, denar, 973-1002

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:51:00
Numer:
205001
Opis: Niemcy - Frankonia - Moguncja- arcybiskupstwo - Otto II 973-983 lub Otto III 983-1002, denar, 973-1002, Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz / Krzyż prosty z kulkami w kątach, ...CIA CIV
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro , gięty
Literatura: Dbg 777

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 106

— Oferty —

01-02-2018 20:19:19 przez: 056305
1)  46 zł
01-02-2018 19:54:10 przez: 055957
2)  44 zł

« powrót do listy