Czechy, denar

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:49:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Czechy, denar

Czechy, denar

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:49:40
Numer:
152740
Opis: Czechy - Morawy - Otto I Śliczny 1061-1087, denar, Ołomuniec, Aw: krzyż z klinami w kątach, Rw: Dłoń Opatrzności
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.63 g, moneta w bardzo ładnym stanie zachowania
Literatura: Šmerda 328c, Cach 371

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 454

— Oferty —

01-02-2018 14:14:15 przez: 055710
1)  240 zł
01-02-2018 20:49:35 przez: 056021
2)  230 zł
28-01-2018 21:30:28 przez: 055713
3)  210 zł
27-01-2018 19:16:13 przez: 055642
4)  165 zł
24-01-2018 15:08:27 przez: 055814
5)  135 zł
24-01-2018 08:37:00 przez: 055794
6)  130 zł
23-01-2018 11:20:00 przez: 055740
7)  125 zł
22-01-2018 19:50:10 przez: 055677
8)  120 zł

« powrót do listy