Cesarstwo Rzymskie, follis, 326-328

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:44:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Cesarstwo Rzymskie, follis, 326-328

Cesarstwo Rzymskie, follis, 326-328

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:44:40
Numer:
152422
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 326-328, Tesaloniki, Aw: Głowa cesarza w prawo, CONSTANTINVS AVG, Rw: Brama obozowa, nad nią gwiazda, PROVIDENTIAE CAESS, po prawej kulka, w odcinku SMTSA
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 3.41 g, bardzo ładny
Literatura: RIC 154

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 138

— Oferty —

22-01-2018 21:10:49 przez: 055691
1)  70 zł
25-01-2018 22:10:05 przez: 055995
2)  65 zł

« powrót do listy