Cesarstwo Rzymskie, follis, 319-320

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:44:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Cesarstwo Rzymskie, follis, 319-320

Cesarstwo Rzymskie, follis, 319-320

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:44:20
Numer:
152421
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 319-320, Ticinum, Aw: Popiersie cesarza w hełmie w prawo, CONSTANTINVS AVG, Rw: Sztandar z inskrypcją VOT XX, po bokach dwaj siedzący jeńcy, VIRTVS EXERCIT, w odcinku PT
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 3.09 g, ładny
Literatura: RIC 114

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 117

— Oferty —

27-01-2018 19:13:14 przez: 056028
1)  95 zł
22-01-2018 21:11:02 przez: 055691
2)  90 zł

« powrót do listy