Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 276-282

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:42:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 276-282

Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 276-282

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:42:20
Numer:
152415
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Probus 276-282, antoninian, 276-282, Serdica, Aw: Popiersie cesarza z berłem w lewo, IMP C M AVR PROBVS P F AVG; Rw: Sol w kwadrydze na wprost, SOLI INVICTO, u dołu KAΔ
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 3.44 g, resztki srebrzenia, ładny
Literatura: RIC 861

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 142

— Oferty —

01-02-2018 20:42:12 przez: 055778
1)  155 zł
22-01-2018 21:13:48 przez: 055691
2)  150 zł
31-01-2018 11:45:38 przez: 056254
3)  100 zł
22-01-2018 20:30:16 przez: 055679
4)  90 zł

« powrót do listy