Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 274-275

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:41:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 274-275

Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 274-275

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:41:20
Numer:
152412
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aurelian 270-275, antoninian, 274-275, Siscia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP C AVRELIANVS AVG; Rw: Cesarz stojący po lewej, uściskujący dłoń Concordii, CONCORDIA MILITVM, w odcinku XXIS
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 3.82 g, brak srebrzenia, ale bardzo ładnie zachowany
Literatura: RIC 244

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 312

— Oferty —

01-02-2018 20:41:14 przez: 055778
1)  175 zł
01-02-2018 20:41:18 przez: 056012
2)  170 zł
01-02-2018 20:28:12 przez: 056308
3)  155 zł
28-01-2018 06:20:12 przez: 055832
4)  120 zł
23-01-2018 23:15:56 przez: 055772
5)  85 zł

« powrót do listy