Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 260-269

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:40:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 260-269

Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 260-269

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:40:40
Numer:
152410
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Postumus 260-269, antoninian, 260-269, Lugdunum (Lyon), Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP C POSTVMVS P F AVG; Rw: Moneta stojąca w lewo, trzymająca wagę i róg obfitości, MONETA AVG
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 3.06 g, uderzenie na rewersie
Literatura: RIC 75

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 278

— Oferty —

01-02-2018 20:40:36 przez: 056402
1)  80 zł
01-02-2018 20:40:17 przez: 056051
2)  75 zł
01-02-2018 09:32:37 przez: 056252
3)  60 zł
31-01-2018 21:36:34 przez: 056008
4)  55 zł
31-01-2018 00:49:11 przez: 056237
5)  50 zł

« powrót do listy