Grecja i posthellenistyczne, naśladownictwo tetradrachmy Eutydemosa I, ok. 200-150 pne

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:35:20
152621
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Sogdiany, naśladownictwo tetradrachmy Eutydemosa I, ok. 200-150 pne, Aw: Głowa Eutydemosa w prawo; Rw: Herkules siedzący na skale w lewo, trzymający maczugę, po bokach ΕΣΙΛΙΩ ΕΥΙΥΟΝ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 12.25 g, patyna
Literatura: Mitchiner ACW 1852-1855

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 309

1)  560 zł
2)  560 zł
3)  390 zł