Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 2 1/2 dolara, 1928

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:33:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 2 1/2 dolara, 1928

Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 2 1/2 dolara, 1928

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:33:00
Numer:
152829
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 2 1/2 dolara, 1928, Filadelfia, Indian Head
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 4.18 g, bardzo ładne
Literatura: Fr. 120

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 661

— Oferty —

01-02-2018 20:32:57 przez: 055935
1)  1 350 zł
01-02-2018 19:12:36 przez: 056189
2)  1 300 zł
01-02-2018 18:55:06 przez: 055826
3)  1 250 zł
31-01-2018 17:41:31 przez: 055792
4)  1 150 zł
28-01-2018 21:27:29 przez: 055713
5)  1 050 zł
27-01-2018 11:37:47 przez: 055738
6)  980 zł
26-01-2018 21:52:19 przez: 056013
7)  940 zł
24-01-2018 10:35:48 przez: 055799
8)  880 zł
23-01-2018 19:39:12 przez: 055770
9)  840 zł
22-01-2018 18:33:42 przez: 055650
10)  800 zł
22-01-2018 18:54:00 przez: 055639
11)  620 zł

« powrót do listy