Rosja, 5 rubli, 1904 AP

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:32:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, 5 rubli, 1904 AP

Rosja, 5 rubli, 1904 AP

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:32:40
Numer:
68661
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 5 rubli, 1904 AP, Petersburg
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto 4.30 g, bardzo ładne, ledwo dostrzegalne ryski na awersie
Literatura: Fr. 180, Bitkin 31, Kazakov 282

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 406

— Oferty —

01-02-2018 08:37:27 przez: 055765
1)  920 zł
01-02-2018 20:17:40 przez: 055995
2)  900 zł
01-02-2018 19:37:27 przez: 055713
3)  860 zł
31-01-2018 22:45:20 przez: 056306
4)  820 zł
27-01-2018 23:16:10 przez: 056031
5)  720 zł
24-01-2018 18:30:37 przez: 055840
6)  660 zł
24-01-2018 15:06:37 przez: 055814
7)  640 zł
23-01-2018 13:18:38 przez: 055750
8)  600 zł
22-01-2018 19:30:02 przez: 055669
9)  560 zł
22-01-2018 18:05:07 przez: 055632
10)  540 zł

« powrót do listy