Rosja, 5 rubli, 1902 AP

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 20:31:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, 5 rubli, 1902 AP

Rosja, 5 rubli, 1902 AP

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 20:31:40
Numer:
68660
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 5 rubli, 1902 AP, Petersburg
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto 4.30 g, pięknie zachowane
Literatura: Fr. 180, Bitkin 29, Kazakov 252

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 732

— Oferty —

01-02-2018 20:15:18 przez: 056406
1)  920 zł
01-02-2018 19:11:39 przez: 056189
2)  900 zł
01-02-2018 18:08:21 przez: 055826
3)  880 zł
29-01-2018 21:55:47 przez: 055701
4)  800 zł
29-01-2018 21:29:45 przez: 055632
5)  780 zł
27-01-2018 23:17:44 przez: 056031
6)  760 zł
25-01-2018 21:53:23 przez: 055995
7)  720 zł
23-01-2018 10:49:48 przez: 055738
8)  680 zł
22-01-2018 21:50:23 przez: 055702
9)  580 zł
22-01-2018 19:30:32 przez: 055669
10)  560 zł

« powrót do listy