Włochy, zestaw monet

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:45:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Włochy, zestaw monet

Włochy, zestaw monet

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:45:20
Numer:
150608
Opis: Włochy - Królestwo Włoch - Wiktor Emanuel III 1900-1943, zestaw monet, 2 centymy 1861 M (Mediolan) Wiktor Emanuel II oraz 3 x 2 centymy: 1903 R, 1906 R i 1909 (Rzym) Wiktor Emanuel III
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 4 sztuki
Literatura: Pagani 557, 926, 928, 932

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 192

— Oferty —

01-02-2018 22:45:13 przez: 055831
1)  65 zł
01-02-2018 22:44:57 przez: 056019
2)  60 zł
01-02-2018 22:42:48 przez: 055748
3)  42 zł
30-01-2018 17:44:40 przez: 056014
4)  28 zł

« powrót do listy