San Marino, zestaw monet

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:35:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
San Marino, zestaw monet

San Marino, zestaw monet

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:35:00
Numer:
150612
Opis: San Marino, zestaw monet, 10 centymów 1935 (Rzym) oraz 5 centymów 1935 (Rzym)
Stan zachowania: I/II+,
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki
Literatura: Pagani 373, 380

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 155

— Oferty —

24-01-2018 20:57:48 przez: 055847
1)  24 zł

« powrót do listy