San Marino, zestaw monet

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:35:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
San Marino, zestaw monet

San Marino, zestaw monet

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:35:40
Numer:
150614
Opis: San Marino, zestaw monet, 10 centymów 1937 (Rzym) oraz 5 centymów 1937 (Rzym)
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki
Literatura: Pagani 375, 382

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 114

— Oferty —

01-02-2018 22:35:39 przez: 055748
1)  26 zł
24-01-2018 20:58:35 przez: 055847
2)  24 zł

« powrót do listy