San Marino, zestaw 3 x 5 centymów

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:34:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
San Marino, zestaw 3 x 5 centymów

San Marino, zestaw 3 x 5 centymów

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:34:20
Numer:
150600
Opis: San Marino, zestaw 3 x 5 centymów, zestaw 3 x 5 centymów: 1864, 1869 (Mediolan) oraz 1894 (Rzym)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki
Literatura: KM 1

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 137

— Oferty —

01-02-2018 22:34:15 przez: 055748
1)  38 zł
01-02-2018 09:06:15 przez: 055831
2)  36 zł

« powrót do listy