Polska, szeląg, 1551

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:07:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, szeląg, 1551

Polska, szeląg, 1551

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:07:00
Numer:
139317
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - miasto Gdańsk, szeląg, 1551, Gdańsk, na awersie ...M D LIT
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: rzadki
Literatura: Kop. 7358 (R3), Tyszkiewicz 7 mk, CNG 82.IIIa

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 179

— Oferty —

01-02-2018 21:03:08 przez: 055725
1)  110 zł
01-02-2018 21:03:40 przez: 055995
2)  110 zł
01-02-2018 08:35:55 przez: 056323
3)  65 zł

« powrót do listy