Polska, ort, 1621

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 21:10:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 21:10:40
Numer:
132324
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1621, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Shatalin BD21-139 (R)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 508

— Oferty —

01-02-2018 21:10:00 przez: 055688
1)  210 zł
01-02-2018 21:06:46 przez: 055713
2)  200 zł
01-02-2018 21:03:22 przez: 055714
3)  150 zł
01-02-2018 00:37:40 przez: 055724
4)  115 zł
27-01-2018 19:18:45 przez: 056028
5)  105 zł

« powrót do listy