Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
Polska, Seminarium duchowne w Warszawie, 1905
117199
medal niesygnowany wykonany w zakładach Pawła Bitschana, ... | III+ |
75 zł szac. 100 zł 232 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal Wielkopolskiego Towarzystwa Chodowców Kanarków w Poznaniu 8.12.28, 1928
117020
medal sygnowany OERTEL, Aw: Wieniec z liści dębowych i gr... | I- |
75 zł szac. 125 zł 169 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929
117170
projekt Kazimiera Pajzderska, Aw: Orzeł z cyfrą X na pier... | III- |
75 zł szac. 50 zł 1536 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal z okazji budowy pomnika Józefa Piłsudskiego w Wołominie, 1995
117029
medal Mennicy Państwowej, Aw: Popiersie marszałka w lewo ... | I |
80 zł szac. 25 zł 744 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Tadeusz Rutowski, 1915
117180
medal autorstwa autorstwa Jana Raszki, Aw: Popiersie trzy... | III+ |
85 zł szac. 75 zł 311 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Wystawa Filatelistyczna Płock, 1970
117411
Aw: Budynek ratusza płockiego i napis wokoło WYSTAWA FILA... | II |
85 zł szac. 30 zł 301 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal 50 Rocznica Powstania Styczniowego, 1913
117178
sygnowany W JASTRZĘBOWSKI, Aw: W wieńcu napis w pięciu wi... | III- |
95 zł szac. 50 zł 538 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, zestaw nienadanych medali nagrodowych
117203
1. medal sygnowany W.G. (Wiktor Gontarczyk) z zawodów dru... | II/II- |
95 zł szac. 60 zł 310 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy Muzeum w Krakowie, 1914
117441
niesygnowany, projekt Henryk Kunzek, Aw: Ukoronowana tarc... | I- |
100 zł szac. 125 zł 199 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Nagroda Towarzystwa Drobiu w Krakowie
117187
jednostronny medal niesygnowany, Dwa króliki i kogut na p... | III- |
100 zł szac. 50 zł 153 wyświetleń |
2 | zakończona |