Polska, medal Wielkopolskiego Towarzystwa Chodowców Kanarków w Poznaniu 8.12.28, 1928

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:12:05
117020
Opis: Polska - II RP 1918-1939, medal Wielkopolskiego Towarzystwa Chodowców Kanarków w Poznaniu 8.12.28, 1928, medal sygnowany OERTEL, Aw: Wieniec z liści dębowych i grawerowany napis ZA DOBRĄ KARMĘ DLA KANARKÓW 1 WIE. TOW. HOD. KANARKÓW W POZNANIU ZAŁ. 1923, Rw: Siedząca Kobieta z wieńcem i stojąca z trąbą, wokoło grawerowany napis I NAGR. UZY-SKANA w POZNANIU 8.12.28
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony 40 mm

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 156

1)  75 zł