Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
Polska, medal Nagroda Rządowa Wystawy Gospodarstw Wiejskich Królestwa Polskiego w Łowiczu, bez daty
117013
medal sygnowany MINHEYMER FEC, Aw: W wieńcu z płodów roln... | II |
310 zł szac. 200 zł 473 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy - Galicja
117166
sygnowany J.TAUTENHAYN, Aw: Głowa Franciszka Józefa w pra... | II+ |
320 zł szac. 250 zł 370 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, zestaw medali ZJEDNOCZONEGO GALICYJSKIEGO TOWARZYSTWA DLA OGRODNICTWA I PSZCZELARSTWA, bez daty
117014
medal niesygnowany, Aw: Kobieta w długiej sukni siedząca ... | II |
340 zł szac. 500 zł 646 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Mikołaj Zyblikiewicz, 1887
117192
medal niesygnowany wybity dla upamiętnienia polityka i pr... | II+ |
540 zł szac. 100 zł 1476 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal wybity przez Belgów w trzecią rocznicę wybuchu Powstania Listopadowego, 1833
117011
Aw: Dwie ręce trzymające kotwicę, Rw: Napis LES BELGES AU... | I- |
600 zł szac. 125 zł 1522 wyświetleń |
4 | zakończona | |
117015
medal sygnowany W.STERNBERG LWÓW, Aw; Poziomy napis w wie... | I- |
640 zł szac. 200 zł 1587 wyświetleń |
6 | zakończona | |
117165
sygnowany C.RADNITZKY, Aw: Rolnicy w polu na tle starej p... | III+ |
780 zł szac. 250 zł 1520 wyświetleń |
5 | zakończona |