Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
Polska, kopie medali Jubileuszowej Wystawy Łowieckiej we Lwowie 5-30 IX 1936
117022
kopie wykonane metodą galwanu, ślad połączenia elementów ... | II |
340 zł szac. 50 zł 574 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Rozpoczęcie Rejsów Statku "Batory", 1937
117196
kopia medalu, Aw: Sylwetka statku na morzu, wyżej herb Gd... | III+ |
55 zł szac. 40 zł 474 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, zestaw nienadanych medali nagrodowych
117203
1. medal sygnowany W.G. (Wiktor Gontarczyk) z zawodów dru... | II/II- |
95 zł szac. 60 zł 284 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, medal Ministerstwa Finansów Za Pilność i Sztukę, bez daty
117416
medal sygnowany Vasiutynski Pogonov, Aw: Głowa cara w lew... | III- |
240 zł szac. 50 zł 413 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal Marszałek Józef Piłsudski - Pierwszy Honorowy Obywatel Płocka, 1994
117028
medal wydany nakładem płockiego oddziału PTAiN, Aw: Popie... | I- |
60 zł szac. 25 zł 1199 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal z okazji budowy pomnika Józefa Piłsudskiego w Wołominie, 1995
117029
medal Mennicy Państwowej, Aw: Popiersie marszałka w lewo ... | I |
80 zł szac. 25 zł 718 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883
117173
Aw: Popiersie króla w lewo w wieńcu laurowym, sygnatura F... | III |
130 zł szac. 100 zł 1655 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal II Zjad Techników Polskich we Lwowie, 1886
117174
sygnowany M KURNATOWSKI, Aw: Napis poziomy DRUGI ZJAZD TE... | III/IV |
120 zł szac. 30 zł 723 wyświetleń |
6 | zakończona | |
117015
medal sygnowany W.STERNBERG LWÓW, Aw; Poziomy napis w wie... | I- |
640 zł szac. 200 zł 1546 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal 50 Rocznica Powstania Styczniowego, 1913
117177
sygnowany W JASTRZĘBOWSKI, Aw: W wieńcu napis w pięciu wi... | I |
640 zł szac. 200 zł 736 wyświetleń |
6 | zakończona |