Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
Polska, 550-lecie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej zestaw 2 medali, 1882
117201
1. medal z uszkiem sygnowany A.MACNUS, Aw: Obraz podtrzym... | II/III |
170 zł szac. 125 zł 759 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, zestaw medali nagrodowych sygnowanych A. Nagalski
117202
1. medal nagrodowy Drużynowy Marsz 10 KLM 10 XI 1928 (nap... | III |
115 zł szac. 75 zł 1512 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, zestaw nienadanych medali nagrodowych
117203
1. medal sygnowany W.G. (Wiktor Gontarczyk) z zawodów dru... | II/II- |
95 zł szac. 60 zł 283 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, 1975
117410
Aw: Znaczek pocztowy, niżej napis STYCZEŃ 1975 i napis wo... | I |
370 zł szac. 600 zł 567 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Wystawa Filatelistyczna Płock, 1970
117411
Aw: Budynek ratusza płockiego i napis wokoło WYSTAWA FILA... | II |
85 zł szac. 30 zł 288 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, zestaw medali wystawowych
117412
1 i 2 jednostronny medal Ogólnopolska Wystawa Fotografii ... | I-/III |
22 zł szac. 25 zł 183 wyświetleń |
2 | zakończona | |
117413
1. 27 Targi Krajowe Poznań Wiosna 1971, Aw: Napisy, Rw: O... | II/II- |
16 zł szac. 25 zł 252 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, zestaw medali
117414
1. Polscy Rzemieślnicy Żołnierzom Spod Lenino, medal sygn... | II/II+ |
1 | zakończona | |
Austria, Światowa Wystawa Wiedeń, 1873
117415
medal za zasługi sygnowany Hansen i Schmahlfeld, Aw: Sied... | I |
310 zł szac. 300 zł 814 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, medal Ministerstwa Finansów Za Pilność i Sztukę, bez daty
117416
medal sygnowany Vasiutynski Pogonov, Aw: Głowa cara w lew... | III- |
240 zł szac. 50 zł 413 wyświetleń |
5 | zakończona |