Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
Polska, medal Józef Piłsudski, 1930
117027
autor Józef Aumiller Aw: Popiersie w lewo. W otoku: MARSZ... | III+ |
125 zł szac. 100 zł 464 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, zestaw łowieckich medali nagrodowych
117188
1. medal z uszkiem Pokaz trofeów łowieckich, na stronie o... | III+/III |
195 zł szac. 100 zł 328 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, XIV Zjazd Lekarzy i Przyrodników w Poznaniu, 1933
117194
medal z uszkiem sygnowany J.WYSOCKI, Aw: Poziomy napis, R... | II- |
115 zł szac. 60 zł 926 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, kopie medali Jubileuszowej Wystawy Łowieckiej we Lwowie 5-30 IX 1936
117022
kopie wykonane metodą galwanu, ślad połączenia elementów ... | II |
340 zł szac. 50 zł 570 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Rozpoczęcie Rejsów Statku "Batory", 1937
117196
kopia medalu, Aw: Sylwetka statku na morzu, wyżej herb Gd... | III+ |
55 zł szac. 40 zł 465 wyświetleń |
5 | zakończona | |
II Rzeczpospolita 1918-1939, medal nagrodowy
117023
Łódzkie Stowarzyszenie Hodowców Drobiu Gołębi i Zwierząt ... | III+ |
30 zł szac. 50 zł 369 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy Za Zasługi Rolnicze
117440
niesygnowany, Aw: Na tle słońca scena orki, Rw: Gałązka d... | II- |
— start 30 zł 159 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy sygnowany C.MASCAUX z wygrawerowanym napisem za udział w z..
58049
medal nagrodowy sygnowany C.MASCAUX z wygrawerowanym napi... | III |
55 zł szac. 50 zł 525 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, zestaw nienadanych medali nagrodowych
117203
1. medal sygnowany W.G. (Wiktor Gontarczyk) z zawodów dru... | II/II- |
95 zł szac. 60 zł 282 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Austria, Światowa Wystawa Wiedeń, 1873
117415
medal za zasługi sygnowany Hansen i Schmahlfeld, Aw: Sied... | I |
310 zł szac. 300 zł 805 wyświetleń |
3 | zakończona |