Polska, medal nagrodowy sygnowany C.MASCAUX z wygrawerowanym napisem za udział w z..

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:18:20
58049
Opis: Polska - II RP 1918-1939, medal nagrodowy sygnowany C.MASCAUX z wygrawerowanym napisem za udział w zawodach tenisowych dla pracowników Zrzeszenia P B R i datą 8.9.29
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 50 mm, uszkodzenia w tle

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 526

1)  55 zł
2)  50 zł