pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 03-11-2014 18:00
Zakończenie: 13-11-2014 20:30 ÷ 22:33
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, medal z uchem sygnowany ORTEL, Aw: Popiersie Wilhelma II  w lewo, napisy w..
109731

95 zł

szac. 125 zł

698 wyświetleń

3 zakończona
Pomorze Zachodnie, 5 x denar (w tym jednostronny), XIV w.
109335
III/IV

90 zł

szac. 75 zł

207 wyświetleń

5 zakończona
Polska, grosz srebrny, 1767 FS
109844

90 zł

szac. 50 zł

273 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ (XX lat)
85510
na obrzeżu znak Mennicy Państwowej i punca Ag 0,950

85 zł

szac. 100 zł

1643 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
97269
seria HD, numeracja 0033282
Certyfikat
I/I-

80 zł

szac. 80 zł

258 wyświetleń

2 zakończona
Polska, półzłotek (2 grosze), 1767 FS
109774
III-

80 zł

szac. 100 zł

195 wyświetleń

4 zakończona
Polska, trojak, 1766 g
Polska, trojak, 1766 g
109819
odmiana z drobnymi listkami w wieńcu
III-

80 zł

szac. 60 zł

241 wyświetleń

4 zakończona
Niemcy, 3 marki, 1913
Niemcy, 3 marki, 1913
109741
100 - lecie Bitwy Narodów
II/II+

80 zł

szac. 75 zł

849 wyświetleń

4 zakończona
Polska, 250.000 marek polskich, 25.04.1923
109758
seria AT, numeracja 874201
IV

75 zł

szac. 75 zł

166 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 5 złotych, 1934/S
Polska, 5 złotych, 1934/S
109740
Józef Piłsudski - orzeł strzelecki

75 zł

szac. 50 zł

271 wyświetleń

7 zakończona