Polska, 5 złotych, 1934/S

Polska, 5 złotych, 1934/S

Polska, 5 złotych, 1934/S

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 13-11-2014 22:22:30
109740
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1934/S, Warszawa, Józef Piłsudski - orzeł strzelecki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 117

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 270

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  42 zł
7)  34 zł