pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 03-11-2014 18:00
Zakończenie: 13-11-2014 20:30 ÷ 22:33
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Pomorze Zachodnie, 4 x denary jednostronne, XIV-XV w.
109340
Wolin i Szczecin
III/IV

65 zł

szac. 60 zł

138 wyświetleń

4 zakończona
Pomorze Zachodnie, zestaw 8 denarów
109374
IV/V

65 zł

szac. 100 zł

238 wyświetleń

2 zakończona
Polska, miniatura odznaki pamiątkowej Związku Rezerwistów, przed 1927
85506
na stronie odwrotnej numer 1599, nakrętka niesygnowana

65 zł

szac. 100 zł

662 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 100 marek polskich, 15.02.1919
97242
seria Z, numeracja 614351, znak wodny “plaster miodu”
Certyfikat
IV

70 zł

szac. 50 zł

360 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 1.000 marek polskich, 23.08.1919
97254
seria I-DG, numeracja 998267
Certyfikat
I/I-

70 zł

szac. 80 zł

238 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 5 marek polskich, 17.05.1919
109793
seria IK, numeracja 347669

70 zł

szac. 60 zł

213 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 100 złotych, 09.11.1934
85453
seria CP., numeracja 0540012

70 zł

szac. 80 zł

199 wyświetleń

4 zakończona
Polska, 250.000 marek polskich, 25.04.1923
109758
seria AT, numeracja 874201
IV

75 zł

szac. 75 zł

169 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 5 złotych, 1934/S
Polska, 5 złotych, 1934/S
109740
Józef Piłsudski - orzeł strzelecki

75 zł

szac. 50 zł

278 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
97269
seria HD, numeracja 0033282
Certyfikat
I/I-

80 zł

szac. 80 zł

263 wyświetleń

2 zakończona