pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 03-11-2014 18:00
Zakończenie: 13-11-2014 20:30 ÷ 22:33
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 10.000 marek polskich, 11.03.1922
109760
seria H, numeracja 9097949

105 zł

szac. 125 zł

202 wyświetleń

4 zakończona
Polska, 2 złote, 26.02.1936
Polska, 2 złote, 26.02.1936
85454

105 zł

szac. 50 zł

256 wyświetleń

4 zakończona
Polska, 20.000 złotych, 01.02.1989
85464
seria E, numeracja 3167209

105 zł

szac. 40 zł

413 wyświetleń

4 zakończona
Polska, trojak, 1790 EB
Polska, trojak, 1790 EB
109820

105 zł

szac. 75 zł

259 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 M-W
85512
odmiana z kropką po dacie

105 zł

szac. 60 zł

1216 wyświetleń

3 zakończona
Polska, Wystawa Kucharska w Warszawie, medal nagrodowy sygnowany A. Hlawski, Aw: S..
109728

105 zł

szac. 100 zł

420 wyświetleń

4 zakończona
Pomorze Zachodnie, denar, XIV-XV w.
109323
Aw: Trzy fale, Rw: Gryf kroczący w lewo

110 zł

szac. 150 zł

205 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 5 złotych, 1816
Polska, 5 złotych, 1816
109734

115 zł

szac. 150 zł

242 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 5.000 marek polskich, 07.02.1920
85445
seria II-R, numeracja 545,454
I/I-

120 zł

szac. 200 zł

183 wyświetleń

1 zakończona
Pomorze Zachodnie, wit (pół-szeląg), początek XVI w.
109329

120 zł

szac. 200 zł

266 wyświetleń

1 zakończona