Pomorze Zachodnie, wit (pół-szeląg), początek XVI w.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 13-11-2014 21:52:30
109329
Opis: Pomorze Zachodnie - Strzałów- miasto, wit (pół-szeląg), początek XVI w., Aw: Grot strzały, MONETA NOVA SVN, Rw: Krótki krzyż, DEVS IN NOMINE TVO
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, egz. Busso Peus 370:6242
Literatura: Dbg-P. 298 var, Kop. 8521 var (R5)

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 260

1)  120 zł