Zakończenie: 05-12-2013 20:30 ÷ 21:16
Polska, medal JÓZEF SOWIŃSKI, 1916
104447
Aw: Popiersie en face. Z lewej strony gałązka dębu, na kt... | III+ |
300 zł szac. 400 zł 1399 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, plakieta STANISŁAW STASZIC, 1926
104469
Popiersie w lewo, STANISŁAW STASZIC, sygnowana pod popier... | II- |
300 zł szac. 400 zł 935 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal ODSŁONIĘCIE POMNIKA PONIATOWSKIEGO NA PL. SASKIM, 1923
104420
Aw: Pomnik rozdziela datę: 3/V — 1923, poniżej napis w tr... | III+ |
280 zł szac. 300 zł 936 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal ŚMIERC JÓZEFA BRUDZIŃSKIEGO, 1917
104416
Aw: Popiersie w lewo. W otoku napis: JÓZEF BRUDZIŃSKI DOK... | III+ |
270 zł szac. 250 zł 536 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal IGNACY PADEREWSKI, 1913
104429
Aw: Popiersie w prawo. JAN IGNACY PADEREWSKI. Rw: Otoczon... | III+ |
260 zł szac. 400 zł 1118 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal ODRODZENIE POLSKIEGO ORĘŻA, 1914
104421
Aw: Orzeł z rozpostartymi skrzydłami siedzący na skale. W... | III+ |
260 zł szac. 250 zł 575 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal IGNACY BARANOWSKI, 1912
104433
Aw: Popiersie w lewo. IGNACY BARANOWSKI Rw: Kobieta siedz... | III |
230 zł szac. 250 zł 539 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal JAN KILIŃSKI, 1916
104422
Aw: Popiersie en face na tle panoramy Warszawy. Z boków t... | III+ |
230 zł szac. 300 zł 927 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, plakieta jednostronna I Zawody Lotnicze, 1935
104457
bez sygnatur, Samolot na tle fal morskich, szczytów gór i... | II- |
220 zł szac. 250 zł 458 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal JÓZEF HALLER, 1919
104441
Aw: Popiersie w prawo. Z lewej w otoku: JENERAŁ JÓZEF HAL... | III |
210 zł szac. 250 zł 604 wyświetleń |
4 | zakończona |