Polska, plakieta jednostronna I Zawody Lotnicze, 1935

Medale i odznaczenia Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2013 21:01:30
104457
Opis: Polska, plakieta jednostronna I Zawody Lotnicze, 1935, bez sygnatur, Samolot na tle fal morskich, szczytów gór i napisu I ZAWODY LOTNICZE BAŁTYK BESKID KATOWICE 31 VIII - 1 IX 1935
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 84x43 mm

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 458

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  150 zł