Polska, plakieta jednostronna I Zawody Lotnicze, 1935
Zakończenie: 05-12-2013 21:01:30
104457
Opis: | Polska, plakieta jednostronna I Zawody Lotnicze, 1935, bez sygnatur, Samolot na tle fal morskich, szczytów gór i napisu I ZAWODY LOTNICZE BAŁTYK BESKID KATOWICE 31 VIII - 1 IX 1935 |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz 84x43 mm |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 493