Polska, medal JÓZEF PIŁSUDSKI, 1917

Medale i odznaczenia Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2013 20:48:30
104425
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal JÓZEF PIŁSUDSKI, 1917, autorstwa Wincentego Wapińskiego, Aw: W wieńcu laurowym napis w czterech wierszach: 1914. KIELCE 6.VIII. 1917. W otoku pomiędzy wieńcem laurowym a cierniowym napis: KOMENDANTOWI JÓZEFOWI PIŁSUDSKIEMU. L.K.P.W. Rw: Orzeł „strzelecki", na dole tarcza z literą S.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 48 mm
Literatura: Strzałk. 420 RR

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 2305

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  1 450 zł
4)  500 zł
5)  300 zł