Polska, medal JÓZEF PIŁSUDSKI, 1917
Zakończenie: 05-12-2013 20:48:30
104425
Opis: | Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal JÓZEF PIŁSUDSKI, 1917, autorstwa Wincentego Wapińskiego, Aw: W wieńcu laurowym napis w czterech wierszach: 1914. KIELCE 6.VIII. 1917. W otoku pomiędzy wieńcem laurowym a cierniowym napis: KOMENDANTOWI JÓZEFOWI PIŁSUDSKIEMU. L.K.P.W. Rw: Orzeł „strzelecki", na dole tarcza z literą S. |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 48 mm |
Literatura: | Strzałk. 420 RR |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 2467