Polska, plakieta STANISŁAW STASZIC, 1926

Medale i odznaczenia Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2013 21:00:30
104469
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta STANISŁAW STASZIC, 1926, autorstwa Józefa Aumillera, Popiersie w lewo, STANISŁAW STASZIC, sygnowana pod popiersiem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 91x60 mm
Literatura: Strzałk. Plakiety 9

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 935

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  240 zł