Polska, plakieta STANISŁAW STASZIC, 1926
Zakończenie: 05-12-2013 21:00:30
104469
Opis: | Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta STANISŁAW STASZIC, 1926, autorstwa Józefa Aumillera, Popiersie w lewo, STANISŁAW STASZIC, sygnowana pod popiersiem |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 91x60 mm |
Literatura: | Strzałk. Plakiety 9 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1015