Polska, medal JAN KILIŃSKI, 1916

Medale i odznaczenia Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2013 20:43:00
104422
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal JAN KILIŃSKI, 1916, autorstwa W. Przedwojewskiego, Aw: Popiersie en face na tle panoramy Warszawy. Z boków tarcze z syreną i Orłem. W otoku na górze napis: JAN KILINSKI Rw: Tablica z napisem w dziewięciu wierszach: KAMIENICĘ TĘ POSIADAŁ W NIEY MIESZKAŁ I UMARŁ JAN KILINSKI BOHATER NARODOWY PUŁKOWNIK W. POLSKICH STARSZY ZGROMADZENIA SZEWCÓW UR. 1760 R. UM. 1819 R. W otoku napis: PAMIĄTKA WMUROWANIA TABLICY. Na dole data: 4. IV. 1916.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 50 mm
Literatura: Strzałk. 363 R

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 923

1)  230 zł
2)  220 zł