Zakończenie: 05-12-2013 20:30 ÷ 21:16
Polska, medal ZNISZCZENIE MOSTU PONIATOWSKIEGO W WARSZAWIE, 1915
104423
Aw: Syrena z mieczem w lewo. W otoku napis: MOST KS. JÓZE... | III+ |
300 zł szac. 250 zł 803 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal JÓZEF SOWIŃSKI, 1916
104447
Aw: Popiersie en face. Z lewej strony gałązka dębu, na kt... | III+ |
300 zł szac. 400 zł 1395 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, plakieta STANISŁAW STASZIC, 1926
104469
Popiersie w lewo, STANISŁAW STASZIC, sygnowana pod popier... | II- |
300 zł szac. 400 zł 933 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal ODSŁONIĘCIE POMNIKA PONIATOWSKIEGO NA PL. SASKIM, 1923
104420
Aw: Pomnik rozdziela datę: 3/V — 1923, poniżej napis w tr... | III+ |
280 zł szac. 300 zł 928 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal ŚMIERC JÓZEFA BRUDZIŃSKIEGO, 1917
104416
Aw: Popiersie w lewo. W otoku napis: JÓZEF BRUDZIŃSKI DOK... | III+ |
270 zł szac. 250 zł 532 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal IGNACY PADEREWSKI, 1913
104429
Aw: Popiersie w prawo. JAN IGNACY PADEREWSKI. Rw: Otoczon... | III+ |
260 zł szac. 400 zł 1116 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal ODRODZENIE POLSKIEGO ORĘŻA, 1914
104421
Aw: Orzeł z rozpostartymi skrzydłami siedzący na skale. W... | III+ |
260 zł szac. 250 zł 574 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal IGNACY BARANOWSKI, 1912
104433
Aw: Popiersie w lewo. IGNACY BARANOWSKI Rw: Kobieta siedz... | III |
230 zł szac. 250 zł 539 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal JAN KILIŃSKI, 1916
104422
Aw: Popiersie en face na tle panoramy Warszawy. Z boków t... | III+ |
230 zł szac. 300 zł 926 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal OLIMPIADA W BERLINIE, 1936
104466
za udział w XI Olimpiadzie, Aw: Stylizowane antycznie pos... | II |
230 zł szac. 200 zł 2604 wyświetleń |
2 | zakończona |