Zakończenie: 05-12-2013 20:30 ÷ 21:16
Polska, medal 125 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA, 1916
104427
Aw: Orzeł z koroną trzymający w szponach pergamin i gałąz... | III+ |
740 zł szac. 300 zł 746 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal ŚMIERC JÓZEFA BRUDZIŃSKIEGO, 1917
104416
Aw: Popiersie w lewo. W otoku napis: JÓZEF BRUDZIŃSKI DOK... | III+ |
270 zł szac. 250 zł 532 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal ZDZISŁAW LUBOMIRSKI, 1917
104428
Aw: Popiersie w lewo. KSIĄŻĘ ZDZISŁAW LUBOMIRSKI Rw: Przy... | II- |
310 zł szac. 250 zł 640 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal JÓZEF HALLER, 1919
104441
Aw: Popiersie w prawo. Z lewej w otoku: JENERAŁ JÓZEF HAL... | III |
210 zł szac. 250 zł 604 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal ODSŁONIĘCIE POMNIKA PONIATOWSKIEGO NA PL. SASKIM, 1923
104420
Aw: Pomnik rozdziela datę: 3/V — 1923, poniżej napis w tr... | III+ |
280 zł szac. 300 zł 928 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal 350-LECIE UNIWERSYTETU W WILNIE, 1929
104442
Aw: Dwa popiersia w prawo. W otoku: STEFAN BATORY ZAŁOŻYC... | II |
370 zł szac. 300 zł 2162 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, plakieta STS UNIA, 1934
104459
niesygnowana, W kształcie tarczy, w leym górnym rogu znak... | II |
450 zł szac. 250 zł 1702 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Austria, medal FRANCISZEK JÓZEF
104468
Aw: Popiersie w wieńcu w lewo, sygnatura JAUNER, Rw: W wi... | II |
125 zł szac. 80 zł 525 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal ODRODZENIE POLSKIEGO ORĘŻA, 1914
104421
Aw: Orzeł z rozpostartymi skrzydłami siedzący na skale. W... | III+ |
260 zł szac. 250 zł 574 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal ślubny MARII POTOCKIEJ Z JÓZEFEM TYSZKIEWICZEM, 1914
104475
Aw: Wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej, Rw: Dwa herb... | III- |
34 zł szac. 50 zł 834 wyświetleń |
3 | zakończona |