Polska, medal ślubny MARII POTOCKIEJ Z JÓZEFEM TYSZKIEWICZEM, 1914
Zakończenie: 05-12-2013 20:36:30
104475
Opis: | Polska, medal ślubny MARII POTOCKIEJ Z JÓZEFEM TYSZKIEWICZEM, 1914, Aw: Wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej, Rw: Dwa herby (Tyszkiewiczów i Potockich) pod jedną koroną, PAMIĄTKA ŚLUBU MARYI POTOCKIEJ Z JÓZEFEM TYSZKIEWICZEM / KRAKÓW 27 STYCZNIA 1914 R |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro 6.55 g, przedziurawiony, ciemna patyna |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 891