Aukcja 9 / 1011

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  MEDALE  POLSKA

medal sygnowany IPH wybity na zlecenie króla Stanisława Augusta Poniatowskiego nadawany od 1766 r., ludziomnauki, wynalazcom i zasłużonym w różnych dziedzinach wiedzy, Aw: Głowa króla i napis, Rw: Splecione gałązki:dębowa, oliwna, laurowa i napis: MERENTIBUS, Racz.497, H-Cz.3381 R5, złoto 40.0 mm, 38.54 g., jedenz ładniejszych medali Holzhaeussera, bardzo rzadki na rynku

Numer: 1011
Opis: POLSKA. medal sygnowany IPH wybity na zlecenie króla Stanisława Augusta Poniatowskiego nadawany od 1766 r., ludziomnauki, wynalazcom i zasłużonym w różnych dziedzinach wiedzy, Aw: Głowa króla i napis, Rw: Splecione gałązki:dębowa, oliwna, laurowa i napis: MERENTIBUS, Racz.497, H-Cz.3381 R5, złoto 40.0 mm, 38.54 g., jedenz ładniejszych medali Holzhaeussera, bardzo rzadki na rynku; ładna patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 20-05-1995
Cena szacunkowa: 8 000 zł
Cena wywoławcza: 6 400 zł
Cena wylicytowana: 7 600 zł
Ilość odsłon: 547