Aukcja 9 / 1010

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  MEDALE  POLSKA

medal sygnowany IPH (Jan Filip Holzhaeusser) wybity w 1792 r., na pamiątkę położenia kamienia węgielnego w dniu3 maja 1792 pod budowę Świątyni Opatrzności w Warszawie w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja,Aw: Popiersie króla i napis, Rw: Napis w jedenastu wierszach, Racz.543, H-Cz.3340 R2, srebro 40.3 mm, 26.81 g.,stara patyna

Numer: 1010
Opis: POLSKA. medal sygnowany IPH (Jan Filip Holzhaeusser) wybity w 1792 r., na pamiątkę położenia kamienia węgielnego w dniu3 maja 1792 pod budowę Świątyni Opatrzności w Warszawie w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja,Aw: Popiersie króla i napis, Rw: Napis w jedenastu wierszach, Racz.543, H-Cz.3340 R2, srebro 40.3 mm, 26.81 g.,stara patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 20-05-1995
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 400 zł
Ilość odsłon: 1317