Aukcja 9 / 1012

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  MEDALE  POLSKA

medal nie sygnowany z uszkiem z warsztatu Holzhaeussera za długoletnią służbę w jednym Korpusie Wojska,Aw: Korona, niżej monogram króla, gałązki palmowa i wawrzynowa, Rw: Sześciowierszowy napis i dwie gałązkiwawrzynowe, Racz.494, H-Cz.3396 R3, srebro 39.4 mm, 23.48 g., bardzo ładna stara patyna

Numer: 1012
Opis: POLSKA. medal nie sygnowany z uszkiem z warsztatu Holzhaeussera za długoletnią służbę w jednym Korpusie Wojska,Aw: Korona, niżej monogram króla, gałązki palmowa i wawrzynowa, Rw: Sześciowierszowy napis i dwie gałązkiwawrzynowe, Racz.494, H-Cz.3396 R3, srebro 39.4 mm, 23.48 g., bardzo ładna stara patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 20-05-1995
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 2 900 zł
Ilość odsłon: 576