Aukcja nr 8

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  MONETY OBCE  ROSJA
928 ROSJA
jefimok wybity na patagonie Filipa IV 1622 (Tournai), Dav.4470
1 500 zł
1 600 zł
929 ROSJA
Piotr II 1727-1730, rubel 1728, Moskwa, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: Monogram cara w kształcie krzyżai napis, Dav.1668
600 zł
480 zł
930 ROSJA
Elżbieta 1741.1762, 2 ruble 1756, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł carski i napis, Fr.99
350 zł
360 zł
931 ROSJA
1 rubel 1756, Aw: j.w., Rw: Orzeł carski i napis, Fr.100, złoto
420 zł
460 zł
932 ROSJA
Liwo-Estonika, 24 kopiejki 1757, Aw: Popiersie Elżbiety i napis, Rw: Orzeł z dwoma tarczami z herbami Rygii Rewalu oraz napis, Fed.1078 R
210 zł
270 zł
933 ROSJA
Katarzyna II 1762-1796, 10 rubli 1780, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Pięć tarcz herbowych w kształciekrzyża i napis, Fr.112
1 250 zł
1 100 zł
934 ROSJA
rubel 1779, Petersburg, Aw: j.w., Rw: Orzeł carski i napis, Fr.118, złoto
280 zł
300 zł
935 ROSJA
Paweł I 1796-1801, 5 rubli 1801, Petersburg, Aw: Monogram carski w kształcie krzyża i napis, Rw: Ozdobnaramka i napis, Fr.125
1 700 zł
1 750 zł
936 ROSJA
rubel 1798, Petersburg, Aw: Monogram carski w kształcie krzyża i napis, Rw: j.w., Dav.1688
60 zł
937 ROSJA
Aleksander I 1801-1825, rubel 1812, Petersburg, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Napis w wieńcu, Dav.281
50 zł
115 zł
938 ROSJA
Mikołaj I 1825-1855, 5 rubli 1838, Petersburg, Fr.138
280 zł
224 zł
939 ROSJA
5 rubli 1842, Petersburg, Fr.138
280 zł
224 zł
940 ROSJA
5 rubli 1854, Petersburg, Fr.138
280 zł
270 zł
941 ROSJA
Aleksander II 1855-1881, rubel 1859; pomnik Mikołaja I, Dav.290, moneta oczyszczona
400 zł
320 zł
942 ROSJA
25 kopiejek 1858, Petersburg
40 zł
60 zł
943 ROSJA
Aleksander III 1881-1894, rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Aw: Głowa cara i napis, Rw: W wieńcuinsygnia koronacyjne na poduszce, piękna patyna
130 zł
185 zł
944 ROSJA
rubel 1893, Petersburg
120 zł
185 zł
945 ROSJA
50 kopiejek 1886, Petersburg
100 zł
200 zł
946 ROSJA
25 kopiejek 1893, Petersburg
45 zł
80 zł
947 ROSJA
Mikołaj II 1894-1917, 15 rubli 1897, Petersburg, Fr.159
360 zł
370 zł