Aukcja nr 8
USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
928 | ROSJA jefimok wybity na patagonie Filipa IV 1622 (Tournai), Dav.4470 |
III VF |
1 500 zł 1 600 zł
929 | ROSJA Piotr II 1727-1730, rubel 1728, Moskwa, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: Monogram cara w kształcie krzyżai napis, Dav.1668 |
II- EF- |
600 zł 480 zł
930 | ROSJA Elżbieta 1741.1762, 2 ruble 1756, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł carski i napis, Fr.99 |
III VF |
350 zł 360 zł
931 | ROSJA 1 rubel 1756, Aw: j.w., Rw: Orzeł carski i napis, Fr.100, złoto |
II- EF- |
420 zł 460 zł
932 | ROSJA Liwo-Estonika, 24 kopiejki 1757, Aw: Popiersie Elżbiety i napis, Rw: Orzeł z dwoma tarczami z herbami Rygii Rewalu oraz napis, Fed.1078 R |
III VF |
210 zł 270 zł
933 | ROSJA Katarzyna II 1762-1796, 10 rubli 1780, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Pięć tarcz herbowych w kształciekrzyża i napis, Fr.112 |
III VF |
1 250 zł 1 100 zł
934 | ROSJA rubel 1779, Petersburg, Aw: j.w., Rw: Orzeł carski i napis, Fr.118, złoto |
III VF |
280 zł 300 zł
935 | ROSJA Paweł I 1796-1801, 5 rubli 1801, Petersburg, Aw: Monogram carski w kształcie krzyża i napis, Rw: Ozdobnaramka i napis, Fr.125 |
III VF |
1 700 zł 1 750 zł
936 | ROSJA rubel 1798, Petersburg, Aw: Monogram carski w kształcie krzyża i napis, Rw: j.w., Dav.1688 |
III VF |
60 zł | |
937 | ROSJA Aleksander I 1801-1825, rubel 1812, Petersburg, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Napis w wieńcu, Dav.281 |
II- EF- |
50 zł 115 zł
938 | ROSJA Mikołaj I 1825-1855, 5 rubli 1838, Petersburg, Fr.138 |
280 zł 224 zł
939 | ROSJA 5 rubli 1842, Petersburg, Fr.138 |
III VF |
280 zł 224 zł
940 | ROSJA 5 rubli 1854, Petersburg, Fr.138 |
II- EF- |
280 zł 270 zł
941 | ROSJA Aleksander II 1855-1881, rubel 1859; pomnik Mikołaja I, Dav.290, moneta oczyszczona |
III VF |
400 zł 320 zł
942 | ROSJA 25 kopiejek 1858, Petersburg |
II- EF- |
40 zł 60 zł
943 | ROSJA Aleksander III 1881-1894, rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Aw: Głowa cara i napis, Rw: W wieńcuinsygnia koronacyjne na poduszce, piękna patyna |
I- UNC- |
130 zł 185 zł
944 | ROSJA rubel 1893, Petersburg |
II+ EF+ |
120 zł 185 zł
945 | ROSJA 50 kopiejek 1886, Petersburg |
II- EF- |
100 zł 200 zł
946 | ROSJA 25 kopiejek 1893, Petersburg |
III VF |
45 zł 80 zł
947 | ROSJA Mikołaj II 1894-1917, 15 rubli 1897, Petersburg, Fr.159 |
I UNC |
360 zł 370 zł