Aukcja nr 8

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  MONETY OBCE  NIEMCY
822 NIEMCY / Anhalt-Bernburg
8 Gute Groschen 1758, Aw: Popiersie Wiktora Fryderyka w prawo, w otoku napis, Rw: Poziomy napis- nominałi data, Schr. 1836
100 zł
823 NIEMCY / Augsburg
Eberhard IV von Eppstein- Königstein 1481-1535, batzen 1515, Aw: Popiersie cesarza Maksymiliana I, w otokunapis, Rw: Tarcza herbowa, data rzymska, w otoku napis, Schu..
200 zł
160 zł
824 NIEMCY / Bawaria
talar 1871, Monachium, Aw: Głowa króla Ludwika II, poniżej sygnatura J.RIES, w otoku napis, Rw: Ozdobnyherb, w otoku napis, Thun 106, rzadki
600 zł
825 NIEMCY / Besancon
1/2 dukata 1655, Aw: Postać Karola V, w otoku napis, Rw: Napis w kwadracie w pięciu wierszach, Fr.791,72 g.
1 900 zł
826 NIEMCY / Besancon
talar 1666, Aw: Postać Karola V, po bokach data, w otoku napis, Rw: Orzeł Habsburski, w otoku napis,Dav.5070
440 zł
827 NIEMCY / Brandenburgia-Bayreuth
1/6 talara 1757, Aw: Popiersie Fryderyka II, w otoku napis, Rw: Poziomy napis w pięciu wierszach, Schon 91
140 zł
828 Brandenburgia-Prusy / Fryderyk Wilhelm 1640-1688
ort 1660 Królewiec, Aw: Popiersie w lewo, w otoku napis, Rw: Orzeł Pruski, w otoku napis i data rzymska, Schr. 1596
III-
VF-
140 zł
210 zł
829 Brandenburgia-Prusy / Fryderyk Wilhelm 1640-1688
ort 1665, Królewiec, Aw: j.w., Rw: Tarcza herbowa, w otoku napis, Schr.1611
200 zł
250 zł
830 Brandenburgia-Prusy / Fryderyk Wilhelm 1640-1688
ort 1665, Królewiec, j.w., ale odmiana, Schr.1612
250 zł
270 zł
831 Brandenburgia-Prusy / Fryderyk Wilhelm 1640-1688
ort 1667, Królewiec, j.w., Schr.1624, bardzo rzadki
300 zł
360 zł
832 Brandenburgia-Prusy / Fryderyk Wilhelm 1640-1688
ort 1674, Królewiec, Aw: Głowa, w otoku napis, Rw: Tarcza herbowa, w otoku napis, Schr. 1629
200 zł
170 zł
833 Brandenburgia-Prusy / Fryderyk Wilhelm 1640-1688
ort 1675, Królewiec, Aw: Popiersie , w otoku napis, Rw: Orzeł Pruski, w otoku napis i data rzymska, Schr.1632
200 zł
160 zł
834 Brandenburgia-Prusy / Fryderyk Wilhelm 1640-1688
ort 1679, Królewiec, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł Pruski, w otoku napis, Schr.1642
150 zł
120 zł
835 Brandenburgia-Prusy / Fryderyk Wilhelm 1640-1688
ort 1679, Królewiec, j.w., odmiana, Schr. 1639
150 zł
836 Brandenburgia-Prusy / Fryderyk Wilhelm 1640-1688
ort 1680, Królewiec, j.w., Schr.1645
80 zł
64 zł
837 Brandenburgia-Prusy / Fryderyk Wilhelm 1640-1688
ort 1681, Królewiec, j.w., Schr. 1646
100 zł
80 zł
838 Brandenburgia-Prusy / Fryderyk Wilhelm 1640-1688
ort 1682, Królewiec, j.w., Schr.1654
80 zł
64 zł
839 Brandenburgia-Prusy / Fryderyk Wilhelm 1640-1688
ort 1683, Królewiec, j.w., Schr.1672
80 zł
840 Brandenburgia-Prusy / Fryderyk Wilhelm 1640-1688
ort 1684, Królewiec, j.w., Schr.1705, pod dłonią po lewej stronie miecza litery G-R
100 zł
110 zł
841 Brandenburgia-Prusy / Fryderyk Wilhelm 1640-1688
ort 1685, Berlin, Aw: Popiersie w prawo, poniżej litery LCS., w otoku napis, Rw: Tarcza herbowa, w otokunapis, Schr. 1724, podobny ale napis w otoku kończy się PR.EL
150 zł
310 zł