Aukcja nr 8

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  MEDALE
675 Polska
medal sygnowany ANT. MADEYSKI. PARYŻ 1919, wybity dla uczczenia generała Józefa Hallera i oddziałówarmii polskiej formowanej we Francji, Aw: Popiersie Hallera i napis..
40 zł
90 zł
676 Polska
medal sygnowany M.LUBELSKI wybity w 1924 roku w Mennicy Warszawskiej, Aw: Napis: POLEGŁYMCZEŚĆ, powyżej orzeł trzymający krzyż Virtuti Militari , poniżej gałązka i he..
40 zł
677 Polska
medal sygnowany J.AUMILLER wybity w 1926 roku z okazji przyjęcia Polski do Ligi Narodów w Genewie,Aw: Postać kobieca z tarczą i gałązką oliwną na tle miasta i napis, ..
50 zł
100 zł
678 Polska
medal sygnowany P. WOJTOWICZ 1927 poświęcony profesorowi Oswaldowi Balzerowi, założycielowiTowarzystwa Naukowego we Lwowie, Aw: Popiersie i napis, Rw: Napis w dziewię..
40 zł
679 Polska
medal nie sygnowany projektu Stefana Ślezaka wybity w 1927 roku na pamiątkę 300-lecia Bitwy pod Oliwą,Aw: Napis i daty, Rw: Dwa walczące okręty, odmiana z błędem orto..
100 zł
120 zł
680 Polska
medal sygnowany J. Aumiller, wybity w 1928 roku z okazji 100-lecia Banku Polskiego , Aw: Głowy księciaKsawerego Druckiego-Lubeckiego i hrabiego Ludwika Jelskiego i na..
40 zł
681 Polska
medal sygnowany Stanisław Popławski, wybity w 1928 roku poświęcony generałowi Józefowi Bemowi, Aw:Gen. Bem i napis, Rw: Orzeł wsparty o dwie lufy armatnie i data, Str..
40 zł
45 zł
682 Polska
medal nie sygnowany projektu Władysława Terleckiego, wybity w 1928 roku z okazji otwarcia GabinetuNumizmatycznego w Mennicy Warszawskiej, Aw: Orzeł państwowy i napis,..
50 zł
55 zł
683 Polska
medal sygnowany J.CHYLIŃSKI na obrzeżu, wybity w 1932 roku, Aw: Scena ofiarowania obrazu i napis, Rw:Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej i napis, Strzał.702 RR, brąz ..
75 zł
120 zł
684 Polska
medal sygnowany RUDOLF MĘKICKI wybity w 1934 roku i upamiętniający zwycięstwo Jerzego Bajanaw zawodach lotniczych, Aw: Napis w 8 wierszach, Rw: Herb Lwowa z korona u ..
75 zł
85 zł
685 Polska
medal sygnowany J. Aumiller wybity w 1934 roku poświęcony Marii Skłodowskiej-Curie, Aw: Popiersieuczonej i napis, Rw: Napis pośrodku w sześciu poziomych wierszach i w..
40 zł
70 zł
686 Polska
medal nie sygnowany, wybity w 1935 roku z okazji dziewiczego rejsu m/s Piłsudski z Gdyni do Nowego Jorku,Aw: Płynący m/s Piłsudski, Rw: Na mapie świata oznaczona tras..
60 zł
48 zł
687 Polska
medal sygnowany ST. K. OSTROWSKI, wybity w 1936 roku w rocznicę śmierci marszałka JózefaPiłsudskiego, Aw: Głowa i napis, Rw: Żołnierze niosący trumnę na tle Wawelu i ..
40 zł
688 Polska
medal nagrodowy zawodów konnych, nie sygnowany b.d., Aw: Św. Jerzy walczący ze smokiem i napis, Rw:Gałązka i napis grawerowany, Strzał.899 RR, srebro 41,0 mm, 35,27 g..
80 zł
80 zł
689 Polska
medal sygnowany JK (Jan Kazimierz Knedler), wybity nakładem Towarzystwa Eksportu Wyrobów PrzemysłuZbrojeniowego w Warszawie z okazji wizyty oficjalnej delegacji jugos..
120 zł
100 zł
690 Polska
medal nie sygnowany wybity w 1929 roku z okazji międzynarodowej wystawy filatelistycznej w Gdańsku, Aw:Żaglowiec na tle Gdańska i napis, Rw: Herby Gdańska i miast prz..
80 zł
130 zł