Aukcja 8 / 688

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  MEDALE  Polska

medal nagrodowy zawodów konnych, nie sygnowany b.d., Aw: Św. Jerzy walczący ze smokiem i napis, Rw:Gałązka i napis grawerowany, Strzał.899 RR, srebro 41,0 mm, 35,27 g., puncowany

Numer: 688
Opis: Polska. medal nagrodowy zawodów konnych, nie sygnowany b.d., Aw: Św. Jerzy walczący ze smokiem i napis, Rw:Gałązka i napis grawerowany, Strzał.899 RR, srebro 41,0 mm, 35,27 g., puncowany
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 19-11-1994
Cena szacunkowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 64 zł
Cena wylicytowana: 80 zł
Ilość odsłon: 1041