Aukcja 8 / 689

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  MEDALE  Polska

medal sygnowany JK (Jan Kazimierz Knedler), wybity nakładem Towarzystwa Eksportu Wyrobów PrzemysłuZbrojeniowego w Warszawie z okazji wizyty oficjalnej delegacji jugosłowiańskiej w zakładach zbrojeniowych,Aw: Godła Polski i Jugosławii i napis francuski, Rw: Hala fabryczna, z której wyjeżdża traktor, obok działo,w górze samolot, wokół francuski napis, brąz złocony 59,0 mm, 68,45 g., unikat, nie notowany w literaturze

Numer: 689
Opis: Polska. medal sygnowany JK (Jan Kazimierz Knedler), wybity nakładem Towarzystwa Eksportu Wyrobów PrzemysłuZbrojeniowego w Warszawie z okazji wizyty oficjalnej delegacji jugosłowiańskiej w zakładach zbrojeniowych,Aw: Godła Polski i Jugosławii i napis francuski, Rw: Hala fabryczna, z której wyjeżdża traktor, obok działo,w górze samolot, wokół francuski napis, brąz złocony 59,0 mm, 68,45 g., unikat, nie notowany w literaturze
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 19-11-1994
Cena szacunkowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 96 zł
Cena wylicytowana: 100 zł
Ilość odsłon: 1028