Aukcja 8 / 943
USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Aleksander III 1881-1894, rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Aw: Głowa cara i napis, Rw: W wieńcuinsygnia koronacyjne na poduszce, piękna patyna
Numer: | 943 |
Opis: | ROSJA. Aleksander III 1881-1894, rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Aw: Głowa cara i napis, Rw: W wieńcuinsygnia koronacyjne na poduszce, piękna patyna |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 19-11-1994 |
Cena szacunkowa: | 130 zł |
Cena wywoławcza: | 104 zł |
Cena wylicytowana: | 185 zł |
Ilość odsłon: 1225