Aukcja 8 / 758

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994

talar 1624, Hall, j.w., Dav.3330, uszkodzenie blachy na rewersie

Numer: 758
Opis: AUSTRIA / Arcyksiążę Leopold 1619-1632. talar 1624, Hall, j.w., Dav.3330, uszkodzenie blachy na rewersie
Stan: III, Very Fine
Cena szacunkowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 144 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 828