Aukcja nr 7

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  MEDALE  Polska
fragment guzika uprzęży końskiej wojsk polskich okresu wojen napoleońskich, wytłoczone w pozłacane..
703 Polska
fragment guzika uprzęży końskiej wojsk polskich okresu wojen napoleońskich, wytłoczone w pozłacanej blaszemiedzianej głowy Napoleona i Marii Luizy, oprawa późniejsza,..
100 zł
miniatura krzyża Orderu Virtuti Militari z okresu Księstwa Warszawskiego, srebro pozłacane 17,5 mm miniatura krzyża Orderu Virtuti Militari z okresu Księstwa Warszawskiego, srebro pozłacane 17,5 mm
704 Polska
miniatura krzyża Orderu Virtuti Militari z okresu Księstwa Warszawskiego, srebro pozłacane 17,5 mm
300 zł
310 zł
medal nagrodowy I klasy autorstwa Stuckharta, medaliera Mennicy Warszawskiej, wykonany na zlecenie.. medal nagrodowy I klasy autorstwa Stuckharta, medaliera Mennicy Warszawskiej, wykonany na zlecenie..
705 Polska
medal nagrodowy I klasy autorstwa Stuckharta, medaliera Mennicy Warszawskiej, wykonany na zlecenie RadyAdministracyjnej Królestwa Polskiego, przyznawany za osiągnięci..
3 000 zł
4 500 zł
medal autorstwa J. Gatteaux z okazji przeniesienia Akademii Zamojskiej z Zamościa do Szczebrzeszyn.. medal autorstwa J. Gatteaux z okazji przeniesienia Akademii Zamojskiej z Zamościa do Szczebrzeszyn..
706 Polska
medal autorstwa J. Gatteaux z okazji przeniesienia Akademii Zamojskiej z Zamościa do Szczebrzeszyna, Aw:Popiersie kanclerza Jana Zamoyskiego i napis, Rw: Dwa wieńce i..
80 zł
125 zł
miniatura krzyża Orderu Orła Białego typ z lat 1764-1831, złoto emaliowane 30 mm, 6,4 g. miniatura krzyża Orderu Orła Białego typ z lat 1764-1831, złoto emaliowane 30 mm, 6,4 g.
707 Polska
miniatura krzyża Orderu Orła Białego typ z lat 1764-1831, złoto emaliowane 30 mm, 6,4 g.
800 zł
3 100 zł
medal autorstwa Barre’a wybity w 1847 r. na zlecenie Polskiego Towarzystwa Historycznego w Paryżu .. medal autorstwa Barre’a wybity w 1847 r. na zlecenie Polskiego Towarzystwa Historycznego w Paryżu ..
708 Polska
medal autorstwa Barre’a wybity w 1847 r. na zlecenie Polskiego Towarzystwa Historycznego w Paryżu dlauczczenia jego założyciela księcia Adama Czartoryskiego, Aw: Głow..
100 zł
110 zł
medal nagrodowy autorstwa Minheymera i Oleszczyńskiego, wybity w 1858 roku na zlecenie Towarzystwa.. medal nagrodowy autorstwa Minheymera i Oleszczyńskiego, wybity w 1858 roku na zlecenie Towarzystwa..
709 Polska
medal nagrodowy autorstwa Minheymera i Oleszczyńskiego, wybity w 1858 roku na zlecenie TowarzystwaRolniczego, Aw: Scena rolnicza i napisy, Rw: 3 wieńce nagrodowe i na..
130 zł
220 zł
710 Polska
medal jak wyżej, bez napisu na rancie, H-Cz.-, brąz 62 mm, 119,2 g. piękna patyna
100 zł
200 zł
medal patriotyczny autorstwa Fryderyka Wilhelma Bellow- medaliera poznańskiego, wybity w 1860 r.z .. medal patriotyczny autorstwa Fryderyka Wilhelma Bellow- medaliera poznańskiego, wybity w 1860 r.z ..
711 Polska
medal patriotyczny autorstwa Fryderyka Wilhelma Bellow- medaliera poznańskiego, wybity w 1860 r.z przeznaczeniem dla członków Koła Polskiego w Sejmie Pruskim dla podt..
800 zł
1 020 zł
712 Polska
medal patriotyczno-religijny wybity w 1861 r. dla upamiętnienia Unii Polsko-Litewskiej w Horodle, Aw:Postacie Jadwigi i Jagiełły i napisy, Rw: Anioł trzymający tarcze..
40 zł
medalik wybity w 1869 r. z okazji 300-nej rocznicy Unii Polsko-Litewskiej, Aw: Herby Polski i Litw.. medalik wybity w 1869 r. z okazji 300-nej rocznicy Unii Polsko-Litewskiej, Aw: Herby Polski i Litw..
713 Polska
medalik wybity w 1869 r. z okazji 300-nej rocznicy Unii Polsko-Litewskiej, Aw: Herby Polski i Litwy i napis,Rw: Dwie dłonie złączone w uścisku i napis, srebro 15,5 mm..
60 zł
480 zł
714 Polska
medal religijny z uszkiem na pamiątkę 500-lecia Obrazu Jasnogórskiego i zakonu oo. Paulinów wybity w 1888 r.,Aw: Obraz Matki Boskiej i napisy, Rw: Napisy poziome i w ..
30 zł
715 Polska
medalik z uszkiem wybity z okazji jak wyżej, Aw: Obraz Matki Boskiej podtrzymywany przez 2 anioły i data1882, Rw: Napisy, Rew.118, mosiądz 24 mm, 5,6 g.
25 zł
medal lany nie sygnowany ku czci św. Stanisława Kostki, Aw: Dwie klęczące postacie w strojach jezu.. medal lany nie sygnowany ku czci św. Stanisława Kostki, Aw: Dwie klęczące postacie w strojach jezu..
716 Polska
medal lany nie sygnowany ku czci św. Stanisława Kostki, Aw: Dwie klęczące postacie w strojach jezuitówi napis S. ALOYS i S. STANISL., Rw: Półpostać św. Ignacego Loyol..
100 zł
125 zł
medal z okazji 200 rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej wybity na zlecenie Kurnatowskiego w Krakowie w 18.. medal z okazji 200 rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej wybity na zlecenie Kurnatowskiego w Krakowie w 18..
717 Polska
medal z okazji 200 rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej wybity na zlecenie Kurnatowskiego w Krakowie w 1883 r.,Aw: Popiersie króla Jana III w zbroi i napisy, Rw: Scena trymf..
400 zł
520 zł
medal sygnowany J. M. (Jan Meissner) i Gerlach wybity z okazji konsekracji kościoła w Nikołajewie .. medal sygnowany J. M. (Jan Meissner) i Gerlach wybity z okazji konsekracji kościoła w Nikołajewie ..
718 Polska
medal sygnowany J. M. (Jan Meissner) i Gerlach wybity z okazji konsekracji kościoła w Nikołajewie w 1896 r.,Aw: Widok kościoła i napisy, Rw: Św. Józef z Dzieciątkiem ..
120 zł
odznaka Towarzystwa Przyjaciół Harcerzy- Lwów 1912 r., srebro puncowane, 34,5 x 27 mm, 13 g., wyko..
719 Polska
odznaka Towarzystwa Przyjaciół Harcerzy- Lwów 1912 r., srebro puncowane, 34,5 x 27 mm, 13 g., wykonanaw firmie Johann Bauer- Wiedeń
80 zł
60 zł
720 Polska
medal sygnowany H.J. (Jan Hopliński- medalier krakowski) wybity z okazji ślubu Józefa Tyszkiewicza z MariąPotocką 27.01.1914 r., Aw: Tarcze z herbami Leliwa i Pilawa ..
70 zł
56 zł
721 Polska
medal sygnowany J. Knedler wybity w 1915 r. upamiętniający zniszczenie Mostu Poniatowskiego przez wojskarosyjskie, Aw: Syrena i napisy, Rw: Widok zburzonego mostu i n..
150 zł
120 zł
medal nie sygnowany autorstwa Stefana Koźbielewskiego wybity w 1926 r. na zlecenie Pomorskiej Izby.. medal nie sygnowany autorstwa Stefana Koźbielewskiego wybity w 1926 r. na zlecenie Pomorskiej Izby..
722 Polska
medal nie sygnowany autorstwa Stefana Koźbielewskiego wybity w 1926 r. na zlecenie Pomorskiej IzbyRolniczej, Aw: Orzeł i napis, Rw: Narzędzia rolnicze, snop zboża i n..
100 zł